LŠ - Suarez srušio hrabri Inter, kakva ludnica u Liverpulu, Duća i drugovi se prošetali kroz Valensiju!

• 02. oktobar 2019.

• 22:57

Veoma efikasno veče u drugom kolu Lige šampiona na terenima širom Evrope.

GRUPA E

Fantastičan meč smo večeras videli u Liverpulu gde je domaćin teškom mukom savladao Salcburg u pravoj goleadi rezultatom 4:3.

Brzo su "redsi" stigli do tri gola prednosti već u prvom poluvremenu golovima Manea, Robertsona i Salaha, ali je Hvang smanjio vođstvo domaćina pre odlaska na odmor.

Usledila je neverovatna igra gostiju iz Austrije u drugom delu meča koji su preko Minamina i Halanda u potpunosti uspeli da se vrate u igru, ali više od toga nisu mogli.

Sve je bilo gotovo u 69. minutu kada je Mohamed Salah svojim drugim golom rešio pitanje pobednika na ovom nestvarnom susretu u Liverpulu.

Ranije danas, Genk i Napoli su odigrali meč bez pogodaka u Belgiji.

GRUPA F

Barselona je večeras uz dosta muke savladala veoma dobri Inter sa 2:1 na Kamp Nou. Gosti su šokirali prisutne na stadionu u drugom minutu kada je Lautaro Martinez doneo vođstvo svom timu. Usledio je totalni preokret u režiji Luisa Suareza koji je svojim golovima u 58. i 84. minutu doneo prvu pobedu svojoj ekipi na Kamp Nou u Ligi šampiona.

Borusija Dortmund je prethodno savladala Slaviju u Pragu sa 2:0.

GRUPA G

Lion je u Nemačkoj dosta lako savladao Lajpcig rezultatom 2:0. Francuzi su poveli u 11. minutu golom Depaja, da bi konačan rezultat psotavio Terije u 65. minutu igre.

Zenit je bio neumoljiv u Sankt Peterburgu gde je "stradala" Benfika koja je poražena sa 3:1. Prednost domaćoj ekipi doneo je Dzjuba u 22. minutu, Dijas je autogolom povisio tu prednost u 70, da bi osam minuta kasnije Azmun obezbedio siguran trijumf ruskoj ekipi. Počasni gol gostiju delo je De Tomasa u 85. minutu.

Bane Ivanović je kao kapiten Zenita odigrao čitav meč, dok je Ljubomir Fejsa zamenjen nakon sat vremena igre u dresu Benfike.

GRUPA H

Ajaks je veoma sigurno osvojio tri boda u Valensiji gde je domaćin poražen sa 3:0. Konto Holanđana otvorio je Hakim Zijeh sjajnim golom u osmom minutu, da bi Promes povisio u 34. pošto je devet minuta ranije Pareho propustio priliku da sa penala poravna rezultat. Momci predvođeni kapitenom Dušanom Tadićem overili su pobedu u 67. minutu kada je pogodio Van de Bek.

Čelsi je osvojio tri boda u Francuskoj gde je pobedio Lil rezultatom 2:1. Abraham je doveo ekipu iz Londona u vođstvo u 22. minutu, ali je u 33. Osimhen poravnao rezultat. Ekipa Frenka Lamparda je slavila zahvaljujući Vilijanu koji je zatresao mrežu Manjana u 78. minutu igre.