LŠ (sastavi) - Barsine muke sa odbranom, Klop odmara jednog od ključnih igrača, Maksimović startuje na "Enfildu"

  • Autor: Nikola Miloradović

  • 27. novembar 2019.

  • 20:35

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • email

Od 21h na programu je još pet mečeva petog kola grupne faze Lige šampiona.

LŠ (sastavi) - Barsine muke sa odbranom, Klop odmara jednog od ključnih igrača, Maksimović startuje na
Foto: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Grupa E

Genk - Salcburg
Liverpul - Napoli


Šampioni Belgije i Austrije će se primarno boriti za treće mesto na tabeli, Salcburg ima i minimalne šanse za plasman u narednu fazu Lige šampiona.

Genk ne može da računa na Vukovića, Uronena, Ndongalu i Hejnena, dok sa druge strane nema Bernedea, Farkasa, Koite i Valkea, kao ni golmana Cicana Stankovića, a najbolji strelac ekipe Haland je ostao na klupi.

Genk - Kuke, Devest, Suesta Figeroa, Lukumi, Mele, Berž, Hrosovski, De Nore, Ito, Samata, Pejtsil

Salcburg - Karlos, Rkistensen, Onžene, Veber, Ulmer, Mvepu, Minamino, Junuzović, Šobolšaj, Daka, Hvang

Što se tiče duela na "Enfildu", pobednik bi mogao da overi plasman u osminu finala.

Klop je odlučio da odmori Aleksander-Arnolda, dok je na drugoj strani od starta reprezentativac Srbije Nikola Maksimović.

Liverpul - Alison, Gomez, Lovren, Van Dajk, Robertson, Henderson, Fabinjo, Milner, Salah, Firmino, Mane

Napoli - Meret, Maksimović, Manolas, Kulibali, Rui, Di Lorenco, Alan, Zjelinski, Ruiz, Mertens, Lozano


Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa F

Barselona - B. Dortmund
Slavija Prag - Inter Milan


Barsa ima kadrovskih problema, Valverde ne može da računa na tri standardna defanzivca, Albu, Pikea i Nelsona Semeda, pa su se u prvih 11 vratili Žunior Firpo i Umtiti.

U startnih 11 našao se i Ivan Rakitić.

Sa druge strane nema povređenog Alkasera, a Favr se odlučio da na klupi ostavi Sanča, od starta je na desnom krilu Hakimi.

Barselona - Ter Štegen, Roberto, Umtiti, Lengle, Žunior, Rakitić, Buskets, De Jong, Mesi, Suarez, Dembele

B. Dortmund - Burki, Pišček, Akanđi, Humels, Šulc, Vajgl, Vitsel, Hakimi, Brandt, Gereiro, Rojs

Konte ne može da računa na Barelu, Sančeza, Asamou i Sensija u Pragu, pa su od starta na terenu Borha Valero i Biragi.

Slavija Prag - Kolar, Kufal, Fridrih, Kudela, Boril, Suček, Husbauer, Masopust, Stančiu, Sevčik, Olajinka

Inter Milan - Handanovič, Godin, De Fraj, Škrinijar, Kandreva, Vesino, Brozović, B. Valero, Biragi, Lukaku, L. Martinez


Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa G

Lajpcig - Benfika

Veliki broj povreda na obe strane, a Bruno Laž nije poveo na meč ni Andriju Živkovića, ali ni Fejsu, koji su zdravi.

Lajpcig - Gulaši, Klosterman, Ampadu, Upamekano, Saraći, Sabicer, Lajmer, Deme, Forsberg, Nkunku, Verner

Benfika - Vlahodimos, Almeida, Dijas, Fero, Grimaldo, Pici, Tarabt, Gabrijel, Ćervi, Čikinjo, Vinisijus


Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Grupa H

Lil - Ajaks


Dušan Tadić je najistureniji u redovima Ajaksa, a trener Ten Hag ne može da računa na povređene prvotimce Blinda, Neresa i Feltmana, pa su se u startnih 11 našli Dest, Šurs i Labjad.

Lil - Mainjan, Čelik, Đalo, Gabrijel, Mandava, Sumare, Andre, Ikone, Jaziči, Bamba, Osimhen

Ajaks - Onana, Dest, Šurs, Martinez, Taljafiko, Mazraui, Zijeh, Van de Bek, Labjad, Tadić, Promes

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

  • facebook
  • twitter
  • email

Komentari