• 23:00

Totenhem slavio remi na Kamp Nou.

Večeras je odigrano šest utakmica poslednjeg kola grupne faze Lige šampiona.

GRUPA A

Borusija iz Dortmunda je osvojila sva tri boda u Monte Karlu pošto je savladala domaći Monako sa 2:0. Utakmicu je obeležio Rafael Gerero sa dva pogotka u 15. i 88. minutu meča.

Na meču između Klub Briža i Atletika iz Madrida nije bilo golova, a ishod u ovoj grupi je bio poznat i pre ovog kola.

GRUPA B

Barselona je na svom terenu remizirala protiv Totenhema rezultatom 1:1. Detalj koji je pokrenuo utakmicu bio je onaj iz sedmog minuta kada je nestašni Osman Dembele nadmudrio protivničku odbranu i rutinski zatresao mrežu. Ne znamo hoće li ga Barsa ipak kazniti nakon sjajne partije koju je pružao večeras, ali Sparsi su ipak uspeli da stignu do zlata vrednog boda pošto je Lukas Moura golom u 85. minutu odveo svoj tim u narednu fazu takmičenja.

Najuzbudljivije je večeras bilo na Đuzepe Meaci gde je Inter odigrao nerešeno 1:1 sa PSV Ajndhovenom i tako propustio priliku da se plasira u drugu rundu Lige šampiona. Poveo je holandski tim već u 13. minutu preko Irvinga Lozana koji je savladao Handanovića nakon lepe akcije, ali je Mauro Ikardi poravnao rezultat golom u 73. minutu posle asistencije Politana, međutim nije vredelo jer će "Neroazuri" morati da

GRUPA C

Liverpul je osigurao plasman u nokaut rundu nakon minimalne pobede nad Napolijem. Gol odluke postigao je Mohamed Salah u 34. minutu, a Napoli je propustio sjajnu priliku da izjednači u poslednjim trenucima meča kada je Milikov šut sa neposredne blizine odbranio Alison.

Pari Sen Žermen je večeras slavio u Beogradu protiv Crvene zvezde sa 4:1, a golove možete pogledati OVDE. Paružani su uz Liverpul obezbedili plasman u nokaut rundu LŠ, dok će Napoli morati da se zadovolji igranjem u Ligi Evrope.