LŠ - Pogledajte sastave timova za večerašnje utakmice!

  • Autor: Aleksandar Obrenović

  • 30. septembar 2014.

  • 20:07

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Poznate su sve postave timova koje će treneri izvesti u večerašnjim mečevima, Filip Mladenović startuje za BATE, Branislav Ivanović i Nemanja Matić za Čelsi. Kolarov i Ljajić na klupama.

LŠ - Pogledajte sastave timova za večerašnje utakmice!
Danas je u grupi E otvoreno drugo kolo Lige šampiona mečom između CSKA i Bajerna, a u ovoj grupi se još sastaju Mančester Siti i Roma.

Mančester Siti: Hart, Zabaleta, Kompani, Demikelis, Kliši, Navas, Fernandinjo, Ture, Silva, Aguero, Džeko.

Roma: Skorupski, Majkon, Manolas, Janga-Mbiva, Kol, Naingolan, Keita, Pjanić, Žervinjo, Toti, Florenci.

Grupa F

PSŽ-Barselona

PSŽ: Sirigu, Markinjoš, Maksvel, Van der Vil, David Luiz, Lukas, Tiago Mota, Matuidi, Verati, Pastore, Kavani.

Barselona: Ter Štegen, Alveš, Maskerano, Matje, Alba, Buskec, Rakitić, Inijesta, Pedro, Mesi, Nejmar.

APOEL-Ajaks

Apoel: Pardo, Antoniades, Karlao, Amorim, Mario Serđo, Moraiš, Vinicius, Tiago Gomeš, Manduka, Aloneftis, Šeridan.

Ajaks: Silesen, Van Rijn, Veltman, Moisander, Boilesen, Klasen, Fiagever, Serero, Šone, Sigtorson, Andersen.

Grupa G

Šalke-Maribor

Šalke: Farman, Boateng, Draksler, Čupo-Moting, Aogo, Fuhs, Ajhan, Huntelar, Barneta, Matip, Nojštedter.

Maribor: Handanovič, Šuler, Mejač, Rajčević, Viler, Filipović, Ibraimi, Vršić, Bohar, Mertelj, Tavareš.

Sporting- Čelsi

Sporting: Rui Patrisio, Silva, Sar, Maurisio, Sedrik, Vilijam Karvaljo, Adrien, Mario, Nani, Kariljo, Slimani.

Čelsi: Kurtoa, Ivanović, Kejhil, Teri, Filipe Luis, Matić, Fabregas, Šurle, Oskar, Azar, Dijego Košta.

Grupa H

Šahtjor-Porto

Šahtjor: Pjatov, Srna, Kučer, Rakickij, Azevedo, Fernando, Stepanenko, Kosta, Tešeira, Tajson, Adriano.

Porto: Fabiano, Danilo, Majkon, Indi, Sandro, Markano, Erera, Tores, Teljo, Abubakar, Braimi.

Bate-Bilbao

BATE: Černik, Kagiš, Filipenko, Poljakov, Jablinski, Karnicki, Valadzko, Mladenović, Volodko, Gordejčuk, Signjevič.

Bilbao: Iraizoz, Iraola, San Hoze, Laporte, Belenciaga, Ituraspe, Riko, Benat, Muniain, Aduric, Ibai.


  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari