utorak 22.10.2019.
20:48

Atletiko pobedio "a la Simeone".

Atletiko Madrid Bajer Leverkuzen Felipe Kevin Foland

U terminu od 18.55 večeras smo gledali dve utakmice trećeg kola grupne faze Lige šampiona.

Atletiko je u Madridu slavio protiv Bajera iz Leverkuzena sa 1:0.

"Farmaceuti" su prvi zapretili već na samom početku meča preko Baumgartlingera i to je praktično bilo sve do ključnog trenutka utakmice.

Šahtjor i Dinamo iz Zagreba remizirali su u Harkovu rezultatom 2:2 u okviru grupe C.

Usledila je dosta bolja igra "modrih", prvo je Gavranović propustio izglednu šansu, ali je u 25. minutu Mislav Orsić sjajnu akciju Olma krunisao golom i tako doneo izjednačenje svom timu.

Ređao je Dinamo prilike i u drugom poluvremenu, pretio preko Orsića i Olma, a onda se desio nesmotren potez Pjatova koji je napravio penal koji je dosuđen nakon odgledanog VAR snimka.

Lahoz je pokazao na belu tačku sa koje je bio siguran Mislav Orsić koji je preokrenuo rezultat u korist šampiona Hrvatske u 60. minutu.

Šahtjor je ipak uspeo da osvoji bod pošto je Dodo u 75. minutu zatresao mrežu Zagrepčana.