utorak 23.07.2019.
21:19

Viktorija iz Plzenja na svom terenu nije uspela da savlada Olimpijakos, dok je Dinamo iz Zagreba bez velikih problema slavio u Gruziji.

Epa/Urs Flueeler

Viktorija iz Plzenja nije uspela da slavi protiv Olimpijakosa u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, bilo je 0:0 iako je domaćin propustio nekoliko dobrih šansi.

Ekipa Pavela Vrbe je bila bolja, a podatak da Olimpijakos nije šutnuo u okvir gola govori o tome ko je više zaslužio pobedu.

Igrao je i srpski fudbaler Lazar Ranđelović u drugom poluvremenu nešto duže od 10 minuta.

Danas je igrao i Dinamo Zagreb, a tim iz susedne nam zemlje je slavio golovima u drugom poluvremenu protiv Saburtala iz Tbilisija.

Orsić je postigao gol u 67. minutu, da bi pobedu potvrdio Petković iz penala u 78. minutu.

Večeras se igraju još tri utakmice, PSV-Bazel, TNS-Kopenhagen i Sutjeska-APOEL.