23:52
Izvor: Beta

Danas su, pored susreta u Beogradu, odigrana još četiri meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Fudbaleri Dinama i Ferencvaroša odigrali su večeras u Zagrebu nerešeno 1:1, u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Gol je za Dinamo postigao je Dani Olmo već u sedmom minutu, a izjednačio je David Siger u 59.

Revanš je na programu naredne nedelje u Budimpešti.

Trener hrvatskog prvaka Nenad Bjelica izjavio je nakon meča da Ferencvaroš u prednosti pred revanš.

"Videćemo ko je u prednosti. Mi sada tamo moramo ići na pobedu tako da će priprema utakmice biti jednostavna. I danas smo imali više šansi i pokazali smo da smo bolja ekipa. Bili smo blizu postizanju još dva-tri gola, ali falilo nam je i malo sreće za bolji rezultat.

Rekao sam da želim rezultat koji nam daje nadu u prolaz, a ovaj nam rezultat daje nadu. Siguran sam da ćemo pobediti u revanšu", rekao je Bjelica, prenosi "Hina".

Klub Briž je na svom terenu slavio sa 1:0 protiv Dinama iz Kijeva, a jedini gol na meču postigao je Hans Vanaken u 37. minutu sa penala.

Ranije danas, Karabag je pobedio u gostima APOEL sa 2:1, dok su PAOK i Ajaks igrali nerešeno 2:2, više OVDE.