utorak 23.07.2019.
22:11

Nakon što je Sutjeska izbacila Spartak iz Trnave, danas se susrela sa APOEL-om.

Epa/Katia Christodoulou

Ekipa APOEL-a je uspela da slavi u Nikšiću protiv Sutjeske rezultatom 0:1 (0:1) u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Kiprani su jedini gol postigli iz kaznenog udarca u 42. minutu, De Vinsenti je bio strelac tog gola.

Imali su fudbaleri Sutjeske veliku šansu da stignu do gola, ali Nikolić nije realizovao kazneni udarac u 69. minutu.

Inače, u ekipi APOEL-a su igrali trojica Srba i što je veoma zanimljivo, sva trojica su ušli u igru sa klupe.

Vujadin Savić je igrao od 59. minuta, Andrija Pavlović od 60. i Uroš Matić je ušao u četvrtom minutu nadoknade.