22:11

Srbin postigao gol za pobedu.

Epa/Thomas Hodel

Danas su odigrane još tri utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Makabi iz Tel Aviva predvođen Vladom Ivićem sa klupe nije uspeo da izbegne poraz od Kluža koji je pobedio u Rumuniji minimalnim rezultatom. Strelac odlučujućeg pogotka bio je Omrani u 22. minutu meča.

Pobednik ovog dvomeča će snage odmeriti sa boljim iz duela Kalju - Seltik.

Onda je na scenu stupio bivši fudbaler Partizana i Voždovca Saša Ivković koji je u 38. minutu nakon kornera glavom doneo pobedu svom timu pred revanš u Stokholmu. Bolji iz ovog meča sastaće sa pobednikom duela BATE Borisov - Rosenborg (prva utakmica 2:1)

Ferencvaroš je na domaćem terenu bio siguran protiv Valete sa 3:1. Maltežanima su presudili Dvali i Lanzafame sa dva pogotka u 36. i 59. minutu meča, dok je počasni pogodak Valete delo Jurija u 85. minutu.

Mađari će, ukoliko opravdaju ulogu favorita i na Malti igrati sa boljim iz duela Saburtalo Tbilisi - Dinamo Zagreb (prva utakmica 0:2)