LŠ (kval.): Bitno Zvezdi - Danci dobri, ali imaju slabosti! PSV čudesno do pobede!

utorak 23.07.2019.
21:56

TNS je bio solidan danas, ali nisu postigli gol na svom terenu i Danci su već jednom nogom u drugom kolu.

EPA-EFE/ROBIN VAN LONKHUIJSEN

TNS je dočekao danas Kopenhagen u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a gosti su bili bolji rezultatom 0:2 (0:1).

Dugogodišnji igrač ovog tima i napadač Sotiru je uspeo da postigne gol u 18. minutu nakon asistencije sa desne strane Bartoleca, da bi konačnih 0:2 postavio Skov iz penala u 61. minutu.

Imali su domaći šansu kada je Redmond mogao da ugrozi gol Kopenhagena, ali je njegov udarac završio pored gola.

U velikom derbiju drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona ekipa PSV-a je uspela da savlada Bazel sa 3:2 posle velikog preokreta u završnici duela.

Bruma je doveo domaćina u prednost, ali je Ajeti postigao gol u 1. minutu nadoknade prvog poluvremena. Goste je u prednost od 1:2 doveo Alderete u 79. minutu, da bi Lamers doneo izjednačenje domaćinu u nadoknadi vremena.

Nije bio kraj, PSV je stigao do pobede golom Malena u 3. minutu nadoknade.