LŠ: "Kralj" na kolenima, Srbi kreiraju - zašto kasni utakmica u Mančesteru? (POLUVREME)

Autor: Ivan Cvetković
utorak 02.10.2018.
21:50

U toku je šest utakmica najelitnijeg evropskog takmičenja.

EPA-EFE/RICCARDO ANTIMIANI

U grupi E, AEK na svom terenu gubi protiv Benfike sa 2:0. Portugalci imaju veliku prednost koju su stekli golovima Harisa Seferovića u šestom i Aleksa Grimalda u 15. minutu meča. Portugalci su ostali sa igračem manje pošto je direktan crveni karton dobio Ruben Dijas u poslednjim trenucima prvog dela igre.

Srbin je bio asistent i u Rimu gde Roma vodi protiv gostujuće Viktorije od trećeg minuta kada je Aleksandar Kolarov proigrao Edina Džeka kojem nije bilo teško da matira čuvara mreže češkog tima. Prednost je duplirao isti igrač u 40. minutu meča.

U grupi F, Šahtjor vodi u Lionu sa 1:0, strelac u 44. minutu bio je Žunior Moraeš.

U Mančesteru meč sa Valensijom je kasnio sa početkom deset minuta zbog gužve u saobraćaju, trenutno je 0:0.