LŠ - Kasemiro spasio obraz, ali ne i bodove Realu! Solomon "nokautirao" Atalantu!

20:53

Uzbudljivi mečevi u Madridu i Milanu.

EPA-EFE/Rodrigo Jimenez

U terminu od 18.55 videli smo večeras dve sjajne utakmice u Madridu i Milanu.

Klub Briž je napravio veliko iznenađenje pošto je u španskoj prestonici remizirao sa Realom rezultatom 2:2 u utakmici drugog kola grupe A.

Veliki šok na stadionu Santijago Bernabeu usledio je već u devetom minutu, Tau je progirao Denisa Emanuela koji je uz dosta sreće uspeo da savlada Kurtou.

Napadao je "kraljevski klub" u nastavku poluvremena, a posebno se iskazao golman gostiju Minjole koji je skinuo odličnu priliku Varana.

Denis Emanuel Briz Real Madrid

Morao je da reaguje Zinedin Zidan i već na poluvremenu napravi dve izmene, a jasnu je poruku poslao kada je zamenio Kurtou umesto kojeg je ušao Areola.

Krenulo je dosta bolje po domaću ekipu od tog trenutka, Serhio Ramos je u 55. minutu uspeo da smanji zaostatak svog tima posle dodavanja Benzeme.

Real je dodatno stezao obruč oko kaznenog prostora Belgijanaca, a čast svoje ekipe spasao je Kasemiro golom u 85. minutu, tek minut nakon što je Briž ostao sa igračem manje zbog isključenja Vormera.

Veoma je zanimljivo bilo i u Milanu gde je Atalanta poražena od Šahtjora u okviru grupe C sa 2:1.

29 Komentara

miki veliki
Wednesday, 02.10.2019
08:47

Sta sa Azarom??? Od Benzeme smo navikli da dobijamo toplo-hladno, ali ovo Azar sto prikazuje je vise nego mizerno. Problem je sto on ne moze na klupu, Zidan ga drzi da bi pronasao formu ali to ide bas kilavo i zbog Azara trpe igraci koji realno u ovom trenutku mogu dati veci doprinos u napadu. Kurtoa nije kalibar za Real, Areola je golman koji cinimi se moze da napreduje i ima bolesno odlicnu konstituciju za golmana. Sve u svemu bice zanimljiva sledeca utakmica.

21:57

na vest o Realu dosada 3 od 5 komentara navijaci Barce (Messija). to su kompleksi.

RocknRolla
21:51

Ceka se odgovor barsinih sudija u narednim utakmicama. Sve se nastavlja po starom,spanske ljubimice otimaju iako postoji var. Sramota.

Paul Kersey
21:23

Inače, Alžirac Zidan je postavio rekord svih vremena u Realu. Jedini trener u istoriji kluba koji je uspeo da Real na tekmi ima NULA udaraca u okvir gola (protiv PSG-a). To niko i nikada nije uspeo u Realu! ;-DDD

Paul Kersey
21:11

Ne volim Real, ali mislim da su u pitanju nameštaljke koje se inače vrte kad su igre po grupama. Veliki je to novac da bi sirotinja dobila na kladži. Očekujem Real u finalu kao prošle godine Totenhem.

wqrrrqr
12:59

Da pa i Luzerpul je pokrao Siti 2018

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
21:10

Glavni utisak je krvnički start Vormera direktno na članak Viniciusu i to nakon sto je predao loptu

LUZERPOOL
21:06

Junajted i Real su trenutno najocajniji klubovi na planetu, mada mislim da je Real cak malo i ocajniji.

Dembe
21:06

Kao i obično sudije spasavaju

Crveni Lucifer
20:58

Zidan nesposoban trener, sad se vidi koliko je pokupio kajmak murinju i ancelotiju, kurto smejurija od golmana, azar ocigledno je vise postovao celsi kada kod njih nije mogao ovako da se nagoji i setka po terenu, modric najveca sramota u istoriji kada mu je dodeljena zlatna lopta

somborac77
20:58

Gol kazemira u najmanju ruku sumnjiv-leva ruka na ramenu odbrambenog igraca briza-uvek je to bio faul ali ne i za var tehnologiju.

20:58

Dovoljno govori to da su Lukas i Kurtoa izviždani i to jedini...nema ko da prati Kazemira koji gina na terenu i najbolji je igrac,za 5 dana radio je 3 testa na doping jer ne mogu da veruju u kakvoj je formi...generalno sraman rezultat

Manchester City F.C.
20:56

Kasemiro spasio bodove, ali ne i obraz Realu! Klasika, kad je teško tu je sudija da istera protivničkog igrača napolje.

Adi237
20:54

Ovaj real gori od junajteda...junajted bar nema vrhunske igrace dok se za real to ne moze reci.

21:04

Ima da ih izgazimo kad nam dodju u ligu evrope, molive boga da ih zreb ne ukrsti sa nama

20:54

Kraljevska kanta postaje razvojna filijala za PSG, pa ko je ovo na golu? Razigravaju golmana za koga nemaju pravo otkupa, dobro ce doci PSG-u da Areola stice iskustvo u LS. Kurtoa prevara veka, prosto neverovatno kako im ga je Celsi uvalio iako je imao jednu godinu ugovora.

21:04

Lik je smesan, trebao je da prodje kao hart, posle celsija je trebao da zavrsi u vest hemu ili cristal palasu, ocigledno da ima fantasticnog menadzera, kako je on zavrsio u realu niko ne zna, ko li je to prevario pereza

Tata Messi
20:54

Onaj gol Ramosa cist ofsajd.Ni VAR nije dovoljan vise kad je Real u pitanju

21:37

Gol je cist ne znam o cemu pricas...prikazana je ona situacija mnogo puta kasnije i raznih uglova,kao i Var slike i jasno se vidi da je Ramos u liniji sa igracem briza koji je ostao levo od golmana

Badr Hari
13:24

real4ever
22:04

Smanji doživljaj imaš na netu pravi ugao kamere koji dokazuje da nije ofsajd, nego linija i gol regularan. To je drugo što bi ti na silu želio da Real izgubi, mada je večeras se Zidan toliko obrukao i pored remija. Toliko je ovo loše izdanje da nema priče da je ovo preozbiljno za veliki klub kakav je Real. Ne znam kakve će poteze morati da vuče uprava ili Zidan, siguran sam da će večeras burno biti u klubu. Večeras se moraju podvući crte i Azar i Kurtoa na klupu. Ko je gori i lošiji pravo je pitanje, a o veznom redu Kros, Modrić, Kasemiro ne treba ni pričati koliko su spori i nekreativni. Kasemiro je OK, on je DM, ali ova dvojica, oni više ni sami ne znaju šta su. Niti su DM, ni CM, ni AM.

Badr Hari
20:53

Ma kakav VAR, ne može on ništa Realovim sudijama dok god mogu da mlate kartonima i isteruju protivničke igrače. Da i ne komentarišem čist ofsajd Ramosa koji se, gle čuda, pretvorio u 'regularan' gol. :D Ejjj pljačkati jedan Briž na svom terenu, pa stvarno nema dalje...

NikkiCFC
01:50

Ne volim ni ja Real ali nije ofsajd bio, pa lepo su pokazali posle.

Badr Hari
13:20

To što su pokazali posle i to što si video na usporenom snimku (čist ofsajd) su dve različite stvari. Uostalom pogledaj sliku https://ibb.co/Zx5jn0c pa reci da li je bio ofsajd ili ne? Lepo se vidi da je čak i Vaskez bio u ofsajdu, a kamoli Ramos.

A što je najvažnije baš me zanima protiv koje bi to ekipe (osim Real Madrida) kapiten Briža za onakva dva starta dobio više od jednog žutog kartona?