LŠ - Kasemiro spasio obraz, ali ne i bodove Realu! Solomon "nokautirao" Atalantu!

• 20:53

Uzbudljivi mečevi u Madridu i Milanu.

LŠ - Kasemiro spasio obraz, ali ne i bodove Realu! Solomon
U terminu od 18.55 videli smo večeras dve sjajne utakmice u Madridu i Milanu.

Klub Briž je napravio veliko iznenađenje pošto je u španskoj prestonici remizirao sa Realom rezultatom 2:2 u utakmici drugog kola grupe A.

Veliki šok na stadionu Santijago Bernabeu usledio je već u devetom minutu, Tau je progirao Denisa Emanuela koji je uz dosta sreće uspeo da savlada Kurtou.

Napadao je "kraljevski klub" u nastavku poluvremena, a posebno se iskazao golman gostiju Minjole koji je skinuo odličnu priliku Varana.

Denis Emanuel Briz Real Madrid

Morao je da reaguje Zinedin Zidan i već na poluvremenu napravi dve izmene, a jasnu je poruku poslao kada je zamenio Kurtou umesto kojeg je ušao Areola.

Krenulo je dosta bolje po domaću ekipu od tog trenutka, Serhio Ramos je u 55. minutu uspeo da smanji zaostatak svog tima posle dodavanja Benzeme.

Real je dodatno stezao obruč oko kaznenog prostora Belgijanaca, a čast svoje ekipe spasao je Kasemiro golom u 85. minutu, tek minut nakon što je Briž ostao sa igračem manje zbog isključenja Vormera.

Veoma je zanimljivo bilo i u Milanu gde je Atalanta poražena od Šahtjora u okviru grupe C sa 2:1.