LŠ: Kad je teško na Meaci, Ikardi! Bod u Napulju po Zvezdinoj meri!

Simeone servirao svoju hladnu osvetu "Milionerima".

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Večeras je kompletirano i četvrto kolo prve četiri grupe Lige šampiona.

GRUPA A

Atletiko Madrid je večeras porazio Borusiju iz Dormtunda sa 2:0 i tako se osvetio za debakl u Nemačkoj. Trijumf domaćoj ekipi doneli su Saul u 33. i Grizman u 80. minutu meča.

Ranije danas, Briž je deklasirao Monako u Monte Karlu sa 4:0.

GRUPA B

Inter je u uzbudljivom meču na Đuzepe Meaci remizirao sa Barselonom, bilo je 1:1. Gosti su poveli golom Malkoma u 83. minutu, ali je četiri minuta kasnije Mauro Ikardi doneo bod svojoj ekipi.

Totenhem je nakon preokreta u Londonu slavio protiv PSV-a sa 2:1, iako su Holanđani poveli u drugom minutu preko Luka de Jonga. Tada je Hari Kejn uzeo stvar u svoje ruke i pogocima u 78. i 89. minutu doneo prva tri boda Sparsima u Ligi šampiona.

GRUPA C

Napoli i Pari Sen Žermen su u Italiji odigrali 1:1, poveli su "Sveci" golom Bernata u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali je Lorenco Insinje sa penala u 63. minutu spasio svoj tim od poraza.

Crvena zvezda je od 18.55 ostvarila neočekivan trijumf nad Liverpulom od 2:0 u Beogradu.

GRUPA D

Porto je bio ubedljiv na svom Dragau, stradala je moskovska Lokomotiva sa 4:1. Domaćin je poveo u drugom minutu preko Ektora Erere, da bi Musa Marega u 42. minutu udvostručio prednost. Na 2:1 smanjio je Džeferson Farfan u 59. minutu, ali su Korona i Otavio zapečatili sudbinu Rusa golovima u 67. i 93. minutu.

Šalke je slavio protiv Galatasaraja sa 2:0 golovima Gvida Burgštalera u četvrtom i Marka Uta u 57. minutu meča.

26 Komentara

Колатерална Штета
Wednesday, 07.11.2018
02:07

Ja baš se i ne bi kladio u to za Zvezdu. Ovaj bod je mnogo lošiji nego da je Napoli izgubio. Zvezda sledece kolo gostuje Napoliju koji pobedom moze da obezbedi prolazak dalje uz povoljan rezultat u Parizu, recimo pobeda Liverpula. A onda ce Parizani morati da pobede u poslednjem kolu, cak i sa neresenim rezultatom u Parizu i pobedom PSŽ, Napoli ce imati sanse da se plasira dalje, ali samo ako u sledecemo kolu pobede CZ. A PSŽ će imati imperativ pobede u poslednjem kolu, tako da nece biti kockanja sa sastavom nego ce ici sa najjačim mogućim, a Zvezda tu ako uzme bod to je premija, ali taj joj bod nece biti dovoljan...

INTERnacionalist
01:31

..Ikardi covek za velike mečeve,Totenhem dopieta,Barsa,Juve 7+,Milan 90+,Roma,Napoli Panjenka,Lacio 31 kolo...

NikkiCFC
01:00

Borusija dozivela prvi poraz u sezoni sto znaci da su sad samo Juve i MI bez poraza ove sezone u svim takmicenjima u evropi!

_mladen_
04:39

Nisam primetio da se ovde radi o Celziju, niti da se radi o LE, tako da pricas o necemu sto nema veze sa Celzijem.

Japanac
08:22

A sta igrati Vi osim ta prekaja Pl?

No rules
00:44

Igra Intera ocajna. Previse smo respektovali protivnika, protiv Totenhema u Londonu da vidimo zasluzujemo li da idemo u nokaut fazu LS!

Brat Konte
17:30

Naravno da zaslužujete, to se videlo u prvoj sa Sparsima. Dobijate ih u Londonu i idete dalje!

Rise up
00:42

Steta sto Malkom nije dobijao sansu da igra vise od kada je stigao. Barsa bolja,zasluzila pobedu ali je grupna faza, pa skoro je isto uzeli 1 bod ili 3.

ADP_10
00:33

Kakav ubica je Ikardi. Suva klasa, igrac za velike utakmice.

Steffmajster
11:00

video se nije obe utakmice protiv Barse... na kraju doso do jednu loptu i srecno je utera u gol, radi patravosti Barsinog "desnog beka" Roberta

15:30

..za razliku od Suareza koji od 15 suteva nije 2 pogodio gol ;)

Brat Rodrigoo
00:21

Grande Mauro! Veče je pokvario Kejn, ali opet Inter je u prednosti i ima velike šanse za plasman dalje. Forza!

El Clásico leyendas
00:18

Don Karlo od svake ekipe napravi masinu. genije

Antihepi
00:49

Требало је да добију Парижане. Били су бољи,како вечерас тако и у трећем колу.

14:47
_mladen_
00:17

Zvezda prolazi dalje 😀

NikkiCFC
00:15

Liverpul verujem da ispada. Izgubice u Parizu, Napoli ce uz pobedu protiv Zvezde da bude u situaciji da ide na Enflid da mu odgovara i remi cak i poraz uz dati gol a mislim da je Napoli generalno bolji tim sto su vec i pokazali. Tako da sva je prilika da se nama i Arsenalu prikljucuju Liverpul i Totenhem u LE pa cak i Junajted ako izgubi sutra i u Valensiji ali tesko.

Tata Messi
00:13

Mnogo fali Messi.Coutinho je imao odlicne driblinge,ali nije trebao onolilo puta da pokusava da suta.Dembele par dobrih laznjaka i kao i uvek poneka izgubljena lopta.Rakitic katastrofalan.Prvo sut 10 m od gola,pa onda masi zicer.Koliko je Malkom bio srecan zbog gola govori i njegova reakcija.Inace meni uopste nije jasno sto Valverde uvodi Vidala.Bacili smo 20m na igraca koji zna samo da dodaje prvo do sebe

_mladen_
04:40

Na to se navikni sa Kutinjom, ima on tako trenutaka kada sutira stalno, ali opet zna dosta puta da pogodi, jer ima odlican sut.

11:01

Vidal igra odlicno kad god mu se da sansa, nemoj da zezas! I bolje da igra Vidal nego Rakitic

pazza.INTER.amala
00:13

Ikardi i Handanovic...🔥🔥🔥

P. S.
00:09

Baš je bilo teško ne pobediti nakon 150 presečenih i oduzetih lopti, nakon 20-30 šansi i bar 20-ak šuteva ka golu, ali eto... Barsa je i to uspela. A da je Inter imao bar još jednu čestitu šansu verovatno bi Barsa uspela i da izgubi.