LŠ: Igrač kola iz Liverpula!

petak 15.09.2017.
13:34

Ofanzivac Liverpula dobio je najviše glasova u izboru za igrača prvog kola grupne faze elitnog takmičenja.

EPA/CLEMENS BILAN

Liverpul je na startu Lige Šampiona remizirao na "Enfildu" sa Seviljom.

Sevilja je povela već u petom minutu preko Ben Jedera, izjednačio je Firmino 15ak minuta kasnije, a do poluvremena je Mohamed Salah doneo preokret "Redsima".

Ipak, navijače na stadionu u Liverpulu je razočarao Hoakin Korea svojim golom u 72. minutu za konačnih 2:2.

Iako je nekoliko igrača postiglo i po dva gola u prvom kolu (Mesi, Ronaldo, Kavani, Stouns, Kejn) navijači su za najboljeg igrača prve nedelje izabrali novajliju Liverpula Mohameda Salaha.

On je dobio 51% glasova, na drugom mestu je bio Mesi sa 20%, treči je bio Kristijano Ronaldo sa 12% dobijenih glasova.

Pratili su ih Hames Rodrigez sa 7%, Nemjar sa 4%, Romelu Lukaku sa 3%, Hari Kejn sa 2%, kao i Tajson iz Šahtjora sa 1% dobijenih glasova.

30 Komentara

YNWA BEST
Friday, 15.09.2017
20:30

Nisam zadovoljan partijom protiv sevilje mnogo sansi smo imali i sve omasili covece ziceri 2,3 sanse koje se 99% ulaze u gol !! Nadajmo se da ce Klop srediti odbranu jako glupe golove smo primili a to je prvi a drugi lepa akcija matip zaspao :D !! Bice bolje #LFC !!

_mladen_
Saturday, 16.09.2017
03:16

Neka sutra udje sve sto nije htelo protiv Sevilje. :D

Red Demon
16:43

Ovo pokazuje da Salah ima iza sebe armiju ogromnu, ceo muslimanski svet voli ovog coveka.

Golzalo Higuain
21:04

naravno, nas najbolji igrač!!! brat moj!!!

xenon 1989
15:29

Ma kakav Salah, izlizani je igrač kola bez konkurencije - idealan hattrick protiv najjačeg protivnika: tap-in + penality + dive. :D

Breaking Bad
19:01

Bilo bi to zanimljivo da to napišeš 3-4 puta, ali ti to bukvalno pišeš 5 puta dnevno.

NIKE
15:15

A najlošiji igrač kola Lovren.

L F C
14:42

Stvarno je dobro odigrao, konstanto je probijao po desnoj strani. Iz meca u mec pokazuje da klop nije pogresio kada ga je doveo iz rome.

Danijel Sturridge
14:30

Niko ne zeli da vidi njuške od Mesija i Ronalda zato su svi glasali za trećeg u nizu odnosno Salaha

Chella_ynwa
14:26

Salah je top igrac, pri tolikoj brzini ima odlicnu kontrolu lopte. Ako popravi zavrsnicu i ojaca desnu nogu bice jedan od najboljih u Premijer Ligi.

Маркус19
14:11

Меси два гола дао Јувентусу, добили јачег противника, и награда Салаху? Меси тата овог кола

Barca4ever
16:30

Birali navijaci tj.uglavnom ludi Englezi koji su strucnjaci u fudbalu.

Маркус19
20:24

Волео бих да чујем критеријум... И Салах је фино одиграо, али Меси обележео коло

14:45

Jednostavan je kriterijum,ko dobije najvise glasova,taj je pobjednik.

Jürgen Klopp
13:50

Ne bi bilo nezaluzeno ni da je Mesiju pripala ova nagrada ali Salah je zaista odigrao fenomalnu utakmicu... Probio je bar 10-tak puta po desnoj strani, bio konstantna opasnost za gol Sevilje, cak se i stalno vracao u odbranu i pomagao Gomezu... Ovo je mu je bila najbolja utakmica od dolaska iz Rome... Problem je sto pored tog njegovog odlicnog izdanja i sasvim pristojne partije ostalih iz ofanzivne linije nismo pobedili (po meni nikad slabiju) Sevilju...