Veče sjajnih pogodaka i velike drame u Milanu.

LŠ (grupa B) - Barsa se piše
Ovogodišnje izdanje Lige šampiona otvorili su mečevi u grupi B koji su počeli u novom terminu od 19 sati.

Barselona je na svom terenu očekivano savladala PSV Ajndhoven rezultatom 4:0.

Držali su se gosti vrlo dobro tokom prvog dela meča, ali ono što gotovo uvek pravi razliku u takvim situacijama jeste - Leo Mesi. Upravo je Argentinac doveo svoj tim u vođstvo u 32. minutu pogotkom iz slobodnog udarca sa desne strane.

U drugom poluvremenu, Holanđani su parirali sve do 75. minuta kada je Osman Dembele otklonio svaku dilemu oko pitanja pobednika ako je ona uopšte postojalo. Usledila je prava kanonada "Blaugrane" u samostalnoj režiji Lea Mesija. Argentinac je golovima u 77. i 87. minutu obezbedio španskom timu ubedljiv trijumf na otvaranju Lige šampiona. Gostima nije pomogao ni crveni karton Umtitija u 79. minutu.

Hari Kejn Inter Totenhem

Meč u Interu bio je mnogo uzbudljiviji i neizvesniji pošto je Inter nakon preokreta savladao Totenhem rezultatom 2:1.

Sve golove videli smo u drugom poluvremenu. Kristijan Eriksen doveo je "Pevce" u vođstvo pomalo srećnim golom u 53. minutu, ali onda je usledio žestok pritisak domaćih igrača.

To im se isplatilo u 86. minutu kada je Mauro Ikardi fantastičnim pogotkom izjednačio rezultat. Krenuli su puleni Lućana Spaletija na sve ili ništa i dobili - sve!