LŠ (grupa A): "Kneževi" ne vide kraj krize, dominacija Briža u Monaku

utorak 06.11.2018.
20:49

Fudbaleri Monaka doživeli su novi poraz.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Tijeri Anri još ne zna za trijumf na klupi Monaka, nakon dva remija i dva poraza, doživeo je i treći, ovoga puta njegovi puleni ubedljivo su poraženi od Briža sa čak 0:4 (0:3).

Sve je bilo jasno na stadionu "Luj drugi" već nakon 45 minuta igre, kada su Belgijanci imali tri gola prednosti.

Poveli su preko Vanakena već u 12. minutu, isti fudbaler je pet minuta kasnije duplirao prednost Briža sa kreča za 2:0.

Već u 24. minutu, Vesli trese mrežu domaćina za 3:0 u korist sastava iz Belgije. Golove iz prvog dela pogledajte OVDE.

Do poluvremena nije bilo promene rezultata, pokušao je Anri izmenama u nastavku da trgne ekipu, ali ni tp nije urodilo plodom, gosti u 85. minutu overavaju trijumf preko Vormera, za konačnih 4:0.

Na tabeli grupe A su "Kneževi" sada ubedljivo poslednji sa bodom, ukoliko Atletiko večeras slavi protiv Borusije, ugasiće im sve nade za eventualni plasman u narednu rundu Lige šampiona. Briž ostao u igri, imaju četiri boda nakon isto toliko odigranih mečeva.