utorak 01.10.2019.
22:58

Mnogo golova širom Evrope.

EPA-EFE/ANDY RAIN

U terminu od 21 sat večeras je odigrano šest utakmica drugog kola Lige šampiona.

GRUPA A

Dočekao je Pari Sen Žermen i prvenac Maura Ikardija u dresu pariskog kluba, Ekipa Tomasa Tuhela trijumfovala je u Istanbulu sa 1:0, a Argentinac je postavio konačan rezultat u 52. minutu susreta.

Ranije danas, Real je remizirao sa Brižom rezultatom 2:2.

GRUPA B

Fudbaleri Bajerna slavili su u Londonu protiv Totenhema sa 7:2. Sparsi su poveli golom Sona u 12. minutu, ali su Bavarci preko Kimiha i Levandovskog preokrenuli rezultat do kraja poluvremena.

Svoj šou imao je Serž Gnabri koji je odigrao fantastičan meč i uspeo da postigne čak četiri pogotka (53, 55, 83. i 88), ponovo je pogodio Levandovski u 87, a Kejn je zatresao mrežu u 61. minutu.

Crvena zvezda je pobedila Olimpijakos sa 3:1, više o tome možete pročitati OVDE.

GRUPA C

Mančester siti je uz dosta muke savladao Dinamo iz Zagreba koji se herojski držao sve do 66. minuta kada je Hrvatima presudio Rahim Sterling. Konačnih 2:0 postavio je Filip Foden u petom minutu nadoknade vremena.

Ranije danas, Šahtjor je u Milanu pobedo Atalantu sa 2:1.

GRUPA D

Juventus je rutinski slavio protiv Bajera iz Leverkuzena, Iguain je "staru damu" doveo u vođstvo u 17. minutu, da bi u drugom poluvremenu svaku dilemu otklonili Bernardeski u 62. i Ronaldo u 89. minutu susreta.

Atletiko Madrid je pobedio u Moskvi, pala je Lokomotiva golovima Žoaoa Feliksa u 48. minutu i Toma Parti deset minuta kasnije.

08:39

Pljuvase i Bajern,kazu nije kao sto je bio.I nije sinocni Bajern je nova masina potpomognuta Gnabrijem,i Koutinjom uz paklenog i neponovoljivog Levandovskog.DAti 7golova u sred Engleske vice sampionu Evrope to moze samo Bajern.Masina najnovije generacije 2019.A onda mi "veeeliki strucnjaci"kazemo Zveda losa bila u Minhenu.Zveda je bila super sa tri primnjena gola od toga dva mnogo jeftina.

vojin denic
08:28

Sta radi gnabri bivsi igrac arsenala :D

Karambol
00:56

I ako sam navijac Bajerna,veceras nisam ocekivao ovoliko visoku pobedu,momci su bili fenomenalni,Leva je dokazao da je najbolja 9ka na svetu,Gnabri zapusio usta kriticarima,a Valverdeu hvala sto je pustio onakvu igracinu kod nas. Jos Sane na zimu i sanse za klempavkom su sve vece. Mia San Mia

Robert Lewandowski
02:08

Tako je brt. Mogli bi i Eriksena da uzmemo, mislim ono ističe mu ugovor...

disqus_2WqjlJ09c4
08:57

Ne treba pretjerivati. Ima 5-6 timova koji su kvalitetniji od Bajerna. Sa mnogo boljim timom nisu tako kako dolazili do klempavka. Dobili su ekipu koja je u fazi raspada. Doći će opet neki Liverpul i očitati im lekciju.

Karambol
03:51

Eriisen je takodje top igrac,ali mislim da ce Bajern krenuti na Havertza,zato sto je veliki talenat,a pri tome Nemac.

juvealexx
00:40

Rezultat bolji od same igre što se tiče Juventusa ali barem smo "popravili" obranu 😁

gorango
00:07

Jeb**e, pa ovde napljuvase Zvezdu sto je tamo izgubila 3-0 od Bajerna. Sta onda englezi da rade, da sruse stadion Totenhema i razapnu sve igrace posle 2-7? Kakav smo mi nerealan narod. Strasno.

23:15

kakva noc za Bavarce svaka cast pregazili su Totenhem...Svaka cast Zvezdi nenormalno mi je drago, a zalim zbog Dinama, mada su neki ocekivali katastrofu Modri su se dobro organizovali, bunker pa sta mi balkanci ne mozemo drugacije protiv jakih ekipa, jednostavno cim klinac neki ima potencijal, bogati ga oduzmu tako da ovih 2-0 nije loše, Dinamo moze dalje,prvo mogu se nosit sa Šahtjorom a drugo Atalantu su svi vec otpisali...Sitiju mogu uzet mozda bod na maksimiru, svakako ce tad Gvardiola i odmarat tim, vec posle dvomeca sa Atalantom bice mirni i normlano jurice u pl sa liverpulom tako da...Zvezda ce dobit totenhem i abd uc u najboljih 16 zajedno sa Zvezdom zasto nee, podrzimo balkanske klubove...poz iz Tuzle :P

23:11

Pozdrav za onog lika što je rekao da su Koman i Gnabri smešni igrači... 😂 Sjajan meč Bajerna, napokon je realizacija bila na nivou. Ali ipak moram reći da Totenhem nije zaslužio bas ovoliki poraz. Što se tiče sudjenja, bilo je loše. Mislim da je ono bila opasna igra kod onog penala za Totenhem, i da je bilo elemenata za penal kod onog starta nad Komanom. Mia San Mia

23:06

Svaka cast momci, MiaSanMia
1. Bayern
2. Crvena Zvezda
Za 3. mesto se bore Totenhem i Olimpiakos. A do tada, naravno mora Zvezda poraditi na napadu. Moramo igrati sa 2 napadaca

Tommy_Shelby
23:05

Finalista lige sampiona primi 7 komada na domacem terenu. Pa moja bivsa bi manje primila.

01:24
DRUG OSTOJA
05:59

Poznata je ona, da može dosta da podnese!

_mladen_
23:05

Pocetak kraja Poketinovog Totenhema, ono finale sa Liverpulom ih je unistilo. Dugo su zajedno nista nisu osvojili, igraci nezadovoljni, trener nezadovoljan, Eriksen mu ulazi u 70 min na svakom mecu. Ocekujem da ce Poketino preci u Junajted i verovatno sa sobom dovesti Kejna.

Solskjerove bebe
23:59

bolje nek povede Eriksena sa sobom i da bas bas bi volio da dode u United

REVØLT
23:04

Šahtjor je u Milanu pobeDO Atalantu golovima ŽoaOa Feliksa u 48. minutu i TOMA PARTI deset minuta kasnije.

Bidza i Tridza
23:04

Ови из Тотенхема су 3 гола наместили Бајерну,нису знали где бију а Бајерн све кажњава. Са Кутињом им напад делује доста боље, такав играч само Валвердеу не ваља.

Crveni Lucifer
23:01

Bruka i sramota totenhema, luzeri obicni, londonski liverpul, nikad od njih nista biti nece, samo ce brukati engleski fudbal. Ej na svom terenu primis 7 komada, zvezda im uzima tri boda

00:00

Neko prima 7 u ls a neko daje toliko,United je gigant

LUZERPOOL
00:17

Nemoj se samo ti radovati, Rocdejl pocepao Junajteda na Old Trafordu.

Badr Hari
23:00

I opet kada je najteže izlizani sam spasava 'staru damu'. Pored odlučujućeg gola iz nemoguće pozicije (svi znamo da je 2:0 'najopasniji' rezultat) je pre toga rekao Higuaínu i Bernardeschom: 'vas dvojica će te dati po gol', a osim ta tri gola je imao i par 'spektakularnih' pokušaja, npr. 'makazice', pa sjajan pokušaj šuta sa 3m pre gola Bernardeschog (možda mu se to upisalo kao asistencija? :D), pa čista dva šuta iz peterca koja bi sigurno bili golovi da je golman Leverkuzena hteo da se skloni sa gola itd. Simply the best... :D:D:D