20:48

Nemcima je malo falilo da ostanu neporaženi.

Epa/Peter Schneider

U terminu od 18.55, danas su odigrane dve utakmice drugog kola Lige šampiona.

Mančester siti ostvario je svoju prvu pobedu nakon preokreta pošto je u gostima savladao Hofenhajm sa 2:1 u drugom kolu grupe F.

Domaćini su poveli u 45. sekundi kada je priseban bio Isak Belfodil, usledila je ofanziva Sitija koji je izjednačio samo sedam minuta kasnije preko Kuna Aguera.

Ekipa Pepa Gvardiole dugo je lomila otpor nemačke ekipe i napokon ga slomila u 87. minutu kada je trijumf svojoj ekipi doneo David Silva.

U okviru grupe H, fudbaleri Juventusa obedljivo su savladali ekipu Jang Bojsa rezultatom 3:0.

Blistao je Paulo Dibala i potvrdio klasu u Torinu pošto je praktično sam rešio pitanje pobednika na ovom meču, ako je ono uopšte u postojalo.

Argentinac je postigao pogodak već u petom minutu kada se odlično snašao u kaznenom prostoru Švajcaraca, a prednost je duplirao u 33. minutu pošto je dobro reagovao nakon udarca Matuidija.

Gosti su ostali i sa igračem manje pošto je u roku od tri minuta Kamara dobio drugi žuti karton u 78. minutu meča.

Golove iz provg poluvremena sa oba meča možete pogledati OVDE.