Lokomotiva se namučila na gostovanju Habarovsku

12:55

Lokomotiva iz Moskve je stigla do pobede nad ekipom SKA rezultatom 1:2.

fclm.ru/AleksandrPogrebnak

SKA Habarovsk je trenutno najistočniji tim u ruskom šampionatu, nalaze se skoro na krajnjem istoku zemlje, ekipa Lokomotive je morala da preleti 6140 kilometara.

Ipak, i pored napornog puta, ekipa Lokomotive je uspela da slavi sa 1:2 u današnjem meču na kome smo gledali jednog srpskog fudbalera, a to nije Nemanja Pejčinović.

Pejčinović je presedeo meč na klupi, dok je Miroslav Marković, napadač ekipe SKA, odigrao čitav meč.

Poveli su gosti iz prestonice u 15. minutu autogolom Čerevka, ali je samo dva minuta kasnije Fedorov izjednačio rezultat.

Pobedu gostima doneo je Farfan u trećem minutu nadoknade.

Lokomotiva je i dalje prva sa 6 bodova prednosti u odnosu na Zenit, ali ima i utakmicu više. SKA je poslednjeplasirana ekipa sa samo 12 osvojenih bodova iz 18 mečeva i glavni je kandidat za ispadanje u ovom trenutku.