subota 30.03.2019.
16:22

Moskovljani ne odustaju od titule.

fclm.ru/AleksandrPogrebnak

Jenisej je na svom terenu dočekao Rubin iz Kazanja, a rezultat je bio nerešen, 1:1. Domaći su igrali sa igračem manje od 43. minuta, pošto je Ogude za samo dva minuta dobio dva žuta kartona.

Bajramijan je čovek koji je iskoristio igrača više u 59. minutu, ali je Gadžibehov izjednačio u 72. minutu utakmice.

Jenisej je sve bliži ispadanju iz lige, kasne za Dinamom iz Moskve 11 bodova, a za Anžijem 6 bodova.

U meču koji je jako bitan u borbi za titulu ekipa Dinama iz Moskve je dočekala Lokomotivu iz Moskve u gradskom derbiju, a rezultat je bio 0:1 u korist gostiju.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, a u 64. minutu su gosti stigli do prednosti.

MIrančuk je iskoristio kazneni udarac i tako doneo tri boda Lokomotivi koja je i dalje u konkurenciji za titulu u ruskoj Premijer ligi.