LN (C) - Kazahstancima u Tirani nije pomogao ni gol sezone, Jermeni slavili u Gruziji!

nedelja 15.11.2020.
20:03

Mečevi petog kola Lige nacija doneli su dosta uzbuđenja u Ligi C.

Epa/Robert Ghement

GRUPA 2

Jermenija je kao gost bila bolja od Gruzije sa 2:1 u Batumiju.

Goste je do vođstva doveo Gazarjan u 33. minutu, ali je Jako poravnao rezultat u 65. minutu sa penala.

Pobedu Jermenima doneo je Adamjan u 86. minutu susreta i tako popeo svoju selekciju na drugo mesto svoje grupe.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

GRUPA 4

Belorusija je zadržala prvo mesto u grupi nakon pobede nad Litvanijom kod kuće 2:0.

Golovima Jablonskog u petom i Ebonga u 20. minutu, domaćin je bez većih problema opravdao ulogu favorita u okršaju dveju bivših sovjetskih republika.

Selekcija Albanije ostvarila je pobedu na domaćem terenu protiv Kazahstana, u Tirani je bilo 3:1.

Domaćin je stigao do dva gola prednosti golovima Cikalešija u 16. i Ismajlija u 23. minutu, ali šou je "ukrao" fudbaler gostiju Aibol Abiken koji je sa više od polovine terena savladao Berišu odmah po izvedenoj lopti sa centra.

Ipak, to nije ohrabrilo Kazahstance koji su primili još jedan gol u 62. minutu kada je sa penala precizan bio Manaj.