22:58

Danas su na programu mečevi petog kola Lige nacija.

EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA

LIGA B, GRUPA 1

Austrija je na domaćem terenu bila bolja od Severne Irske 2:1 nakon preokreta u finišu utakmice.

Poveli su gosti u 75. preko Magenisa, da bi Šaub u 81, te Grbić šest minuta kasnije doneli preokret i pobedu domaćoj ekipi.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

LIGA B, GRUPA 2

Češka je u Plzenu savladala Izrael minimalnim rezultatom na meču koju je sudio srpski arbitar Srđan Jovanović.

Strelac jedinog gola bio je Darida u sedmom minutu, a Jovanović je pokazao direktan crveni karton Abd Elhamedu u 81. minutu susreta zbog igranja rukom.

LIGA C, GRUPA 1

Grčka je u Moldaviji slavila sa 2:0, strelci su bili Fortunis u 32. i Bakasetas u 41. minutu.

Slovenija je na domaćem terenu porazila izabrani tim FS Kosova nakon preokreta 2:1. Posle gola Murićija u 58, strelci za Slovence bili su Kurtić u 63. i Iličić sa penala u drugom minutu nadoknade vremena.