"Ljuti" Šervud za trijumf Totenhema

• Autor: Aleksandar Čolić

• 12. januar 2014.

• 08:26

Menadžer "Pevaca" bio je veoma ljut na svoje igrače nakon prvog poluvremena utakmice sa Kristal Palasom.

Ekipa Totenhema je uspela da nakon dobrog izdanja u drugom poluvremenu savlada na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa 2-0.

Vrlo lako se moglo dogoditi da Kristal Palas prvi dođe do vođstva, ali je Džejson Pančon promašio penal u prvom poluvremenu. Na odmor se otišlo sa rezultatom 0-0.

U drugom delu igre je londonski tim zaigrao bolje, i pogotcima Kristijana Eriksena i Džermejna Defoa stigao do 3 boda. Strelac prvog gola zasluge za bolju igru njegove ekipe u nastavku daje treneru Timu Šervudu.

Trener je bio zaista ljut na poluvremenu. Takva reakcija nam je bila potrebna da nas trgne,“  rekao je Danac.

Nismo dobro igrali u prvom poluvremenu, ali smo zato u drugom zaigrali kako treba i uspeli da dođemo do trijumfa,“ dodao je Eriksen.

Totenhem je ovom pobedom došao do 40 osvojenih bodova u Premijer ligi, iz 21. odigranog susreta. Njima je ovo bila 5. pobeda na svom stadionu.