Ljudi, šta je ovo!? Na "Etihadu" 4 gola za 11 minuta!

sreda 17.04.2019.
21:21

Nestvaran početak utakmice na stadionu "Etihad" u Mančesteru. Po dva gola u mreži Edersona i Lorisa za 11 minuta igre.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Početak revanš utakmice četvrtfinala Lige šampiona između Mančester sitija i Totenhema ostaće upamćen kao najefikasniji u istoriji takmičenja!

Nikada brže četiri gola nisu postignuta u elitnom takmičenju.

Jedanaest minuta bilo je potrebno dvema ekipama da postignu četiri gola i da najave totalnu ludnicu do kraja meča.

Mančester siti anulirao je zaostatak iz prve utakmice nakon samo četiri minuta igre. Rahim Sterling je pogodio malu mrežu.

Samo tri minuta kasnije "hladan tuš" za domaće. Hjong Min Son koristi grešku Laprtea i poravnava rezultat, a tri minuta kasnije viđen je isti scenario - 1:2!

Tek što su krenuli sa centra fudbaleri Mančester sitija stižu do izjednačenja. Bernardo Silva je šutirao, a lopta je posle rikošeta prevarila Lorisa i završila u mreži.