Ljudi, kakva LUDNICA!!! Mire će o ovome da priča unucima!

• 23. oktobar 2016.

• 16:39

Sjajne scene stižu iz Varšave, gde u ekipi Radovićeve Legije konačno imaju razloga za slavlje.

Posle mnogo problema od početka sezone, posle neočekivano loših rezultata u domaćem prvenstvu, smene trenera, katastrofalnih poraza u Ligi šampiona, fudbaleri Legije konačno imaju razloga za veliku radost.

Oni su juče u derbiju 13. kola tamošnjeg šampionata savladali velikog rivala, ekipu Leha rezultatom 2:1, a akter ovog trijumfa bio je i naš Miroslav Radović, koji je na terenu proveo 84 minuta.

Legija je povela sredinom drugog poluvremena golom Nemanje Nikolića, ali su gosti izjednačili u 90. iz penala, golom Robaka.

A da Legija ipak osvojio ceo plen, pobrinuo se Hamalainen, koji je u trrećem minutu nadoknade vremena pogodio za konačnih 2:1!

Koliko je domećem timu značio ovaj trijumf najbolje pokazuje atmosfera iz svlačionice posle meča.

Ovo se zaista retko viđa... TAKO SE SLAVI POBEDA!