Ljubimac "Delija" nije imao šanse, Toresov spas u pravi čas!

12:07

Legendarni Španac pokazao da još uvek ima "baruta" u sebi.

Beta/AP Photo/Pavel Golovkin

U japanskoj Džej ligi sve vrvi od uzbuđenja, danas je odigrano pretposlednje kolo, a osim za titulu (Kavasaki), još uvek ništa nije gotovo.

Naročito na dnu gde je Sagan Tosu danas uspeo da izbegne direktno ispadanje iz lige i to golom legendardnog Fernanda Toresa.

Pri rezultatu 1:1 protiv Jokohame, Španac je primio loptu na ivici kaznenog prostora gostiju i savladao golmana u 78. minutu tako donevši vitalna tri boda svojoj ekipi i ogromnu radost navijačima Sagana.

U dresu Jokohame nastupio je i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Ugo Vieira koji je ušao u igru u 81. minutu i ostao bez učinka.

Opstanak, međutim još uvek nije sasvim obezbeđen jer Sagan Tosu ima isti broj bodova kao i Nagoja koja se nalazi na 16. mestu koje vodi u plejaut.