utorak 30.01.2018.
22:51

"Redsi" su bez većih problema osvojili ceo plen na gostovanju u Jorkširu.

BETA/AP Photo/Jon Super

Posle iznenađujućeg poraza u Velsu u prošlom kolu i eliminacije od Vest Broma u FA kupu, Klopov puleni su digli glavu i vratili se na pobednički kolosek na utakmici protiv Hadersfilda u gostima.

Liverpul je slavio sa ubedljivih 3:0, a do bodova je došao možda i lakše nego što se očekivalo.

Karijus je doneo dobar "vajb" ekipi kada je skinuo zicer Depoatru u ranoj fazi meča, nakon toga su 'Redsi' preuzeli konce, na vreme poveli i zabeležili rutinsku pobedu.

Emre Džan je veoma lepim golom doneo prednost Liverpulu u 26. minutu, a do odlaska na odmor pogodio je i Roberto Firmino iz gotovo mrvog ugla proturivši Leslu loptu kroz noge.

U nastavku su 'Redsi' posedom čuvali stečenu prednost, a konačan rezultat postavio je Mohamed Salah sa bele tačke u 77. minutu.

Sa ova tri boda Liverpul je došao na deobu trećeg mesta sa Čelsijem, mada 'plavci' svoj meč 25. kola tek treba da odigraju sutra protiv Bornmuta. Hadersfildu je ovo četvrti poraz u nizu, jasno je da 'terijere' čeka grčevita borba za opstanak.

Ranije večeras su odigrana još dva meča, Svonsi je posle Liverpula savladao i Arsenal na svom 'Libertiju', dok u malom gradskom derbiju na 'Olimpijskom stadionu' u Londonu nije bilo pobednika.

01:35

Idemo pevci borba za 4 mesto. Izbacite nekog od ova 3 kluba.nCity sutra uz pevce idemo!!

Red blood
00:13

Jedina dilema koju sam imao pre meca je da li ce ih Liverpul nakantati,ili ce opet dobiti samar.Kod njih trece nema.Skoro nikad se ne dobijaju utakmice tesko.Sad mi nije jasno da li je Hadersfild toliko losiji od Svonsija ili WBA (mada tabela ne pokazuje tako),ili u cemu je problem.Ako Totenhem sutra ne pobedi Junajteda,uz ovaj kiks Arsenala,utakmica na Enfildu u nedelju bi mogla da bude odlucujuca u borbi za Top4..

NikkiCFC
00:40

Hadesfild je mnogo pao poslednjih meseci i ispasce ako nesto radikalno ne promene.

_mladen_
00:50

Svonsi i Wba su jaci od Hadersfilda, verovatno se Klopov kum vraca kurak nazad. Oni jednsotavno nemaju nikakva sredstva i prvi su kandidati za ispadanje.

Gorčilo
00:11

Zaista rutinski. Ne može me niko ubediti da ovaj Solanke ima budućnost u Liverpulu. On je i u Viteseu bio očajan. I uopšte ne odgovara stilu igre koji preferira Klop. A slične igrače kao što je on Klop je prodao (Benteke i Baloteli).

Wizard08
00:54

najcudnija mi je prica sa origijem,ima visinu i njuh za gol prosle sezone oko 7 komada je dao u PL,protiv bunkerasa je dobar,njega vratiti sa pozajmice a ingsa prodati ako vec zelimo nekog cisto da menja firminja

_mladen_
00:10

Bilo je rutinski, ali odbrana je i dalje losa, vidi se da nekad panice. Sve u svemu, ovo sam ocekivao da ce pobediti, sledeca utakmica mnogo ce znaciti.

NikkiCFC
00:40

Bolja nego sa Van Dajkom.

Gorčilo
01:47

Ako Totenhem sjutra kiksne a mi ih pobedimo u nedelju na Enfildu pobegli bi im mnogo. Arsenal mislim da teško može do 4. mjesta.

_mladen_
00:54

Nije, jer Hardersfild je ekipa koja uopste ne daje golove. Nekad deluju kao da nikad nisu igrali zajedno. Van Dajk je do sad imao korektne nastupe i ostali oko njega su pravili greske. Plus ona sansa Hadersfilda, opet ostaje sam igrac, jer ga niko iz sredine ne prati.

vasilije
00:01

Emre ce za 2 godine biti vrhunski igrac, jos je mlad i ima oscilacije, jednu utakmicu odlican, drugu ga nema nigdje, ali treba sve uciniti da potpise novi ugovor.

L F C
00:01

Dobro je, konacno dobro je. Veceras smo dobro odigrali, i ostvarili pobedu, od pocetka smo napadali i dali golove u pravo vreme. Ovo nam je vazna pobeda kako za samopouzdanje tako i za tim a i tabelu. Trebalo nam je ovo posle ona dva poraza, kako bismo popravili raspolozenje u ekipi. Drago mi je zbog dzana, i salaha a firmino jos jednom dokazao da je u formi. Pohvale momcima, vazna pobeda idemo dalje.
Y N W A

Stretford END 1878
00:00

Bravo Redsi, gazite ovu boraniju kad mi nismo mogli. Svaki bod je bitan, Totenhem vreba.

03:57

ma kakav totenhem...nije za top 4...njima kad je eriksen van ritma prosek ekipa...msm da je lester jaci od njih, ali previse lezerno igraju i zato ne mogu da dodju u top 4.

Roj Kin 16
08:47

Aj promijeni to ime u YNWA ili tako nešto.. Iritantniji su likovi kao ti nego oni trolovi..

Wizard08
Tuesday, 30.01.2018
23:57

posle 70 minuta zagrevanja utakmica je pocela kada je matip iz nepristojne daljine zapretio karijusu, nekoliko minuta kasnije matip opet u zacetku hadersfildove akcije.To je cela utakmica pored ova tri data gola.moje mislenje ako sto sam i ranije gledao lovren ispred matipa,dzan veoma dobar,biitna pobeda i jos bitniji poraz arsenala,jos totinhem sutra i odlicno kolo

äxwell
23:56

Stvarno rutinska pobjeda i velika 3 boda s obzirom na poraz Arsenala koji tesko da nam moze prijetiti na tom 4tom mjestu. Ostaju jos kokoske koje igraju protiv Utda gdje ce tesko slaviti i onda idu nama na megdan gdje cemo imati sansu da se i od njih poprilicno udaljimo i ucinimo napokon ovu trku za top4 manje neizvjesnom.

xman
23:55

Pa Klope da l si realan, dje je VVD..izgubih 6p na fantaziju, salu na stranu, dobro je sto smo se vratili na pobjednicki kolosjek, Arsenal polako ispada iz trke za LS, moramo napasti to trece mjesto, a neka se ovi iz Londona bore sa 4.