Liverpul u velikom problemu, najbolji igrač završio na nosilima, titula postaje nemoguća misija?

subota 04.05.2019.
22:22

Njukasl bi mogao da reši trku za titulu u Engleskoj, ali to nije jedini Klopov problem.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Fudbaleri Njukasla dočekali su Liverpul na "Sent Džejms Parku" u pretposlednjem kolu Premijer lige.

"Redsima" je pobeda potrebna kako bi nastavili trku sa Sitijem, u slučaju poraza, Sitiju bi jedna pobeda do kraja bila dovoljna za titulu, najverovatnije i u slučaju remija.

Nakon prvih 45 minuta imali su gosti sa "Enfilda" prednost od 2:1, zahvaljujući golovima Van Dajka i Salaha, sa druge strane strelac je bio Atsu, više OVDE.

Ipak, nakon 10ak minuta igre u nastavku Njukasl je opet izjednačio, strelac ovoga puta Rondon.

Stvari su postale još gore, kada je u 73. minutu, nakon sudara sa golmanom Njukasla Dubravkom, Salah umalo ostao bez svesti, na nosilima je napustio teren, zamenio ga je Origi.