Liverpul slavio u prvoj proveri, odličan Grujić

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 12. jul 2017.

• 22:54

Liverpul je danas uspeo da savlada Tranmere u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu.

Jirgen Klop se danas odlučio za dve postane Liverpula koje su odigrale po poluvreme, a u prvom poluvremenu je igrao Marko Grujić, u drugom Lazar Marković.

Redsi su dominirali čitavim tokom utakmice, a do gola su stigli nakon penala koji je iskoristio Džejms Milner u 34. minutu.

Grujić je imao jednu šansu, golman mu je odbranio, ali je kasnije, na dva minuta do kraja poluvremena, uspeo da postigne gol.

Sjajno se oslobodio čuvara, opalio po lopti i savladao golmana protivnika sa nekih 25 metara za 2:0.

U drugom delu igre ušao je Lazar Marković, bio je i on solidan, a do kraja je Liverpul postigao još dva gola. Prvi preko Čirivele, drugi preko Vudburna iz penala.