subota 05.09.2020.
18:14

Premijerligaši završavaju sa pripremama.

Watford FC Twitter

Vladimir Ivić sa Votfordom slavio protiv "pevaca" sa 2:1, Liverpul slab prvo, ali odličan u drugom poluvremenu protiv Blekpula 7:2.

Liverpul - Blekpul 7:2

"Redsi" su slabo ušli u utakmicu, već posle 33 minuta igre je bilo 2:0 za trećeligaša, golove su postigli Hamilton posle greške mladog Koumetija, Jejts je povećao na 2:0.

Liverpul je smanjio na 2:1 tik pred odmor, Matip pogađa u 43. minutu.

Drugo poluvreme dosta drugačija slika. "Redsi" postižu čak šest golova!

Mane i Firmino su preokrenuli golovima u 52. i 54. minutu. Kasnije su rezervisti završili posao. Svoje golove su postigli Eliot, Minamino, Origi i Van den Berg za konačnih 7:2.

Votford - Totenhem 2:1

Posle spekulacija oko toga da se pola tima okrenulo protiv Ivića, srpski stručnjak u poslednjoj proveri pred početak Čempionšipa pobeđuje Murinjov Totenhem sa 2:1.

"Stršljenovi" su poveli golom Kvine u 20. minutu, Grej iz penala pogađa za 2:0 pred odlazak na poluvreme.

U nastavku Totenhem stiže do utešnog pogotka, Son koristi jedanaesterca i postavlja konačnih 2:1 i pobedu tima sa "Vikaridž Rouda".