četvrtak 25.07.2019.
09:07

Na kraju remi protiv "Lavova".

AP Photo/Frank Franklin II

Liverpul je završio američku turneju remijem protiv Sportinga, na kraju je bilo 2:2.

Moguće pojačanje Mančester Junajteda, Bruno Fernandeš je nastavio golgetersku seriju iz prošle sezone. On je iznenadio Minjolea na startu, Belgijancu je lopta prošla kroz ruke, pa su "Lavovi" brzo poveli.

"Redsi" su pojačali tempo, nakon dvadesetak minuta, Origi se poklonio pred golom Portugalaca, za izjednačenje. Do poluvremena nekoliko promašenih šansi, ali i gol Vajnalduma, nakon što je oporavljeni Oks Čembrlen centrirao.

Ipak, na startu drugog dela, Vendel poravnava na 2:2 što je bio i konačan rezultat.

Recimo na kraju i da je šansu u samom finišu dobio mladi Holanđanin Sep van der Berg, on je debitovao za Liverpul.