nedelja 21.04.2019.
22:36

Egipćanin delovao dosta razočarano u ključnom trenutku meča.

EPA-EFE/GERRY PENNY

"Redsi" se vraćaju srećni iz Velsa, savladan je Kardif sa 2:0 tako da se nastavlja neizvesna trka za titulu na Ostrvu.

Liverpul je trenutno prvi na tabeli sa dva boda više ali i utakmicom više od Mančester Sitija.

Mnogi smatraju da sledeće kolo može biti odlučujuće pošto "Građani" igraju veliki gradski derbi protiv Mančester Junajteda.

Međutim, Klop će pre utakmica narednog vikenda morati da popravi hemiju među svojim igračima, tačnije između Mohameda Salaha i Džejmsa Milnera.

Liverpulu je overio pobedu u 81. minutu posle preciznog penala upravo Engleza koji je ušao u igru pet minuta ranije.

Posle suđenog penala Salah je prvi uzeo loptu, gol bi ga stavio na prvo mesto strelaca Premijer lige ispred Aguera i Obamejanga, ali Milner nije imao razumevanje za to.

Englez je prvi izbor za penaldžiju, ali faca Salaha sve govori.

9 Komentara

jv
Monday, 22.04.2019
13:11

Pa? Tim je uvek ispred igrača, ovo je Milnerov posao.

remedyynwa
04:32

Milner sutira penal bez pogovora. Da mi zivot zavisi od penala njemu bih dao.

Mangus
Sunday, 21.04.2019
23:13

Nema tu mnogo pitanja. Milner jr prvi izvodjac, salah drugi. Da nije on bio na terenu, bio bi salah izvodjac

Jean-Luc Picard
23:05

Zao mi je Moa, dobar momak bas, al treba znati ko kosi a ko vodu nosi, inace ce doci do onoga sto se desava u UTD gde zvezdice misle da su iznad pravila i dignu nos. Kazem, da sam ja bio, verovatno bih mu dao da puca, ali dobra odluka milija. Odredjeno je ko puca penal bas kao sto je odredjeno ko je kapiten, ko je izvodjac auta itd.

Maksimus
01:18
As Roma 1998
22:47

Pa sta sad?Ni prva ni poslednja ovakva situacija.Sigurno hteo da da gol i bude prvi strelac lige.Koliko je ovakvih situacija sirom sveta u toku sezone tesko je i nabrojati.

22:39

Toliko o Salahu,ima nesto kvarnao faca ga odaje...

lewa9
03:18

Koliku dozu kompleksa ti imas druze, kad ne moze jedna vest o Liverpulu da prodje bez tvog komentara ? Kolika je to kolicina zavisti i pakosti da ne mozes jednom u zivotu da izneses realno misljenje, pohvalis protivnika ili slicno, nego uvek neki izgovor, nesto nije kako treba, neko drugi kriv, ovaj ovakav, onaj onakav i tome slicno? Pojesce te sujeta druze.

LFC 19-ta
08:38

Da je izvodio penale, bio bi strijelac lige, a i ovako ce biti. To je ono zato sto je za jednu sezonu :)