Liverpul opet razočarao

• 21. januar 2012.

• 20:23

Odigrana je još jedna utakmica 22. kola Premijer lige. Bolton je na svom terenu došao do važnih bodova u duelu sa ekipom Liverpula.

Fudbaleri Liverpula nastavili su sa slabim rezultatima u poslednje vreme. Drugi poraz u poslednja tri meča doživeli su na gostovanju ekipi Boltona koja je pre ovog kola bila na pretposlednjem mestu na tabeli.

Bolton je na ''Riboku'' slavio rezultatom 3:1 i tako na tabeli pretekao Blekburn i Vulvse, konkurente u borbi za opstanak.

Domaći su poveli golom Dejvisa već posle četiri minuta igre, a na isteku prvih pola sata Reo Koker je duplirao vođstvo Boltona.

Nadu ''redsima'' dao je Belami u 37. minutu posle akcije sa Kerolom, ali već početkom drugog poluvremena Gretar Steinson postiže i treći gol za domaće, pa ekipa Kenija Dalgliša nije uspela da odgovori do kraja meča.

Ovo je peti poraz Liverpula ove sezone i nalazi se na sedmom mestu sa 35 bodova.