Liverpul jalovo "kidiše", Rašford daje golove

Autor: Boban Filipović
subota 10.03.2018.
14:18

"Đavoli" vode sa 2:0 na poluvremenu velikog derbija golovima motivisanog Markusa Rašforda.

Epa/Nigel Roddis

Rašford je centralna figura na 'teatru snova'  u prvih 45 minuta utakmice.

Mladi krilni napadač Mančester junajted je dao oba gola u prvom poluvremenu, dva puta je savladao Karijusa u razmaku od deset minuta, prvi je bio pravo 'remek-delo', kod drugog je imao malo sreće.

Sa ova dva pogotka došao je do kote 15 u Premijer ligi, a čak šest je postigao u derbi mečevima.

Ovaj momak danas protiv najvećeg rivala potvrđuje da je igrač za velike utakmice.

Što se tiče Liverpula, imaju duplo veći posed lopte, stvorili su par prilika, ali je De Heina mreža ostala netaknuta.

'Đavoli' su mogli da odu i na veliki odmor sa tri gola prednosti, ali Matine makazice u finišu nisu završile u mreži, pa je ostalo 2:0.