Lion do boda u poslednjim minutima, završili meč sa dva igrača više

subota 15.09.2018.
18:59

U okviru petog kola Lige 1, Lion je gostovao Kaenu.

EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Olimpik Lion je nakon poraza od Nice gostovao u Kaenu, do boda su došli u poslednjim minutima, na kraju je bilo 2:2 (0:1).

Poveli su favorizovani gosti u 45. minutu preko francuskog reprezentativca Nabila Fekira.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon osam minuta igre u nastavku Kaen poravnao, strelac je bio Beuve sa bele tačke.

Samo dva minuta nakon izjednačnje, Kaen ostaje sa igračem manje, Điku je dobio direktan crveni karton.

Ipak, to nije zasmetalo gostima da u 73. minutu dođu do preokreta, Onijanž je postigao drugi gol za domaćina, na asistenciju Fažra.

I kada se činilo da bi Kaen mogao da napravi pravi podvig i osvoji tri boda sa igračem manje, Ferlan Mendi je poravnao rezultat u 89. minutu susreta.

To je bio i konačan rezultat, u petom minutu nadoknade domaćin ostaje sa devetoricom, kako je Sanko glavom udario Rafaela i zaradio direktan crveni karton.

Nakon pet kola Lion je šesti sa sedam bodova, dok je Kaen sa bodom manje na 11. mestu na tabeli.