Liga kup - Mitar ne može ništa za 20 minuta, Benramino čudo za osvetu "pčelica"!

Autor: Stefan Matić
četvrtak 01.10.2020.
20:23

Repriza finala Čempionšipa upotpunila agoniju Fulama.

EPA-EFE/Will Oliver / Pool

"Kotidžeri" su nastavili sa porazima, ovog puta crna serija je uzela maha i u Liga kupu gde su Mitrović i saigrači eliminisani u 1/8 finala od Brentforda rezultatom 3:0.

Fors je doveo domaćina u vođstvo golom u 37. minutu, ali pravi šou nam je sledio u drugih 45 minuta.

Najbolji igrač "pčelica" i želja mnogih premijerligaša - Said Benrama je ponovo dokazao svoju vrednost.

Postigao je dva gola, prvi u 62. minutu na asistenciju Pinoka a o drugom pogotku Alžirca pričaće se neko vreme.

Prvo se okretom i loptom kroz noge oslobodio svog čuvara da bi sa dvadesetak metara snažno šutirao i pogodio za 3:0 na isteku 77-og minuta.

Brentford je tako imao i osvetu za poraz u plej-ofu Čempionšipa, Mitrović je proveo tek nešto više od 20 minuta na terenu. Jasno da Parker mora već sada da odmara važne igrače za PL ukoliko ne želi potvrdu 'prokletstva' da je Fulam jo-jo tim.