Liga kup - Grujićev prvenac, ovo su parovi osmine finala

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 24. septembar 2020.

• 23:05

Odličan Marko Grujić.

Bristol je dočekao Aston Vilu i lagano je poražen sa 0:3. Strelci za goste u ovom duelu su bili El Gazi, Traore i Votkins.

U duelu Linkolna i Liverpula videli smo čak 9 golova, a jedan od njih je postigao i Marko Grujić.

Bio je to njegov prvenac u zvaničnim utakmicama za Liverpul, dobio je šansu od Klopa da se dokaže i uspeo je u toj nameri, videćemo da li će ozbiljnije računati na njega na mečevima Premijer lige.

Liverpul je slavio sa 2:7, golove za goste su pored Grujića postizali Šaćiri, Minamino (2), Džons (2) i Origi. Za domaće strelci su bili Edun i Montsma.

Mančester siti se takođe plasirao u osminu finala pošto je danas savladao Bornmut sa 2:1.

Delap je doveo domaće u prednost u 18. minutu, ali je četiri minuta kasnije izjednačio Saridž.

Pobedu Mančester sitiju donosi Fil Foden u 75. minutu utakmice.