Liga kup Engleske - Sterling sprečio iznenađenje u Oksfordu, Junajted proradio u drugom poluvremenu!

sreda 18.12.2019.
22:54

U Liverpulu smo gledali dramu.

EPA-EFE/Lynne Cameron

Danas su odigrane još tri utakmice četvrtfinala engleskog Liga kupa.

Mančester siti je uspeo da savlada Oksford siti u gostima sa 3:1. "Građani" su poveli golom Kansela u 22. minutu, da bi odmah na startu drugog dela Tejlor poravnao rezultat.

Iznenađenje je sprečio Sterling koji je sa dva gola u 50. i 70. minutu postavio konačan rezultat.

Mančester junajted je rutinski dobio Kolčester na Old Trafordu sa 3:0. U 51. pogodio je Rašford, pet minuta kasnije sopstvenu mrežu je pogodio Džekson, da bi u 61. minutu trijumf "crvenih đavola" overio Marsijal

Veliku dramu videli smo u Liverpulu gde je Everton ispao od Lestera nakon izvođenja penala. U regularnom delu bilo je 2:2.

Juče je Aston Vila savladala oslabljeni tim Liverpula sa 5:0.