Liga kup Engleske - Gvardiola "nokautirao" Jokana, da li je Srbin posle ovoga bivši?

četvrtak 01.11.2018.
22:37

Menadžer Fulama Slaviša Jokanović ima sve manje podrške od predsednika kluba, a najnoviji poraz, iako od apsolutnog favorita, mu sigurno neće pomoći.

Beta/AP Photo/Rui Vieira, FILE

U osmini finala Liga kupa Engleske, fudbaleri Mančester sitija obezbedili su prolaz u narednu rundu pošto su na svom terenu savladali Fulam sa 2:0.

Domaćin je od samog starta imao više od igre, pa je uspeo da povede u 18. minutu kada mladi Španac Brahim Dijaz na pomalo srećan način savladao zemljaka Rika.

"Građani" su imali nekoliko prilika do odlaska na odmor, ali promene rezultata nije bilo.

U drugom delu igre viđen je sličan meč, a sudbinu ekipe Slaviše Jokanovića zapečatio je Dijaz svojim drugim pogotkom u 65. minutu.

Siti će se u četvrtfinalu Liga kupa sastati sa pobednikom iz meča Lester-Sautempton.

Pozicija Slaviše Jokanovića je jako klimava, engleski mediji procenjuju da će morati da pobedi Hadersfild sledećeg ponedeljka kako bi zadržao posao u Londonu.