Liga 1: "Žirondinci" slavili u Monpeljeu

U okviru 33. kola francuske Lige 1, Bordo je upisao tri boda na "La Mosonu".

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Fudbaleri Bordoa slavili su sa 1:3 (0:1) protiv ekipe Monpeljea.

Poveli su već u devetom minutu gosti, strelac je bio Brajtvajt.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon samo četiri minuta igre u nastavku Kamano povisio prednost Žirondinaca.

Na 3:0 je u 78. minutu povisio Meite i činilo se da je sve gotovo, ali se domaćin nije predavao.

Škiri postiže gol u 88. minutu, a samo dva minuta kasnije domaćin dobija jedanaesterac. Izveo ga je Sulejman Kamara, ali je promašio, pa je tako Bordo na kraju ipak slavio.

Bordo, u čijem protokolu ponovo nije bilo Milana Gajića, nakon današnjeg trijumfa nalazi se na 10. mestu, dok je Monpelje tri mesta više sa tri boda više.