Liga 1 - Uzbudljivo u Strazburu, Slimanijevi golovi nedovoljni Monaku za prvu pobedu

nedelja 01.09.2019.
19:06

Veliku borbu vodile su ekipe Strazbura i Monaka, ali su i jedni i drugi i dalje bez pobede posle prva četiri kola.

EPA-EFE/IAN LANGSDON

Četvrto kolo francuske Lige 1 nastavljeno je utakmicom između Strazbura i Monaka, koja je završena nerešenim rezultatom, 2:2.

Kneževi su dva puta vodili u ovoj utakmici, ali je Strazbur uspevao da se rezultatski vrati u igru i na kraju stigne do boda.

Slimani je u 11. minutu doveo ekipu Monaka u vođstvo, a prbo izjednačenje Strazburu doneo je Lala iz penala, šest minuta pre kraja prvog poluvremena.

Ali, samo minut kasnije, Slimani ponovo uspeva da savlada golmana domaćih Selsa i Monako je na poluvreme odneo prednost od 2:1.

Taj rezultat ostao je na snazi sve do 84. minuta, a onda Tomason iskosa sa desne strane, snažnim udarcem pogađa mrežu za konačnih 2:2.

Naš defanzivac Stefan Mitrović je i ovoga puta sa kapitenskom trakom predvodio ekipu Strazbura i na terenu je proveo svih 90 minuta.

Strazburu je ovo treći, a Monaku drugi osvojeni bod od početka sezone u Ligi 1.