nedelja 20.10.2019.
18:59

Monako stigao do pobede u poslednjim trenucima meča.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Fudbaleri Monaka ostvarili su pobedu večeras na domaćem terenu protiv Rena koji je poražen sa 3:2 u 10. kolu francuske Lige 1.

Na odgovor fudbalera Rena čekalo se svega devet minuta koliko je bilo potrebno Faitu Mauasi da poravna rezultat nakon neverovatnog solo-prodora mladog reprezentativca Francuske.

Odmah na početku drugog poluvremena, gosti iz Bretanje su uspeli da stignu i do preokreta, igrao se 48. minut kada je Adrijen Unu iskoristio veliku grešku odbrane Monaka i postigao pogodak.

Domaćin je krenuo u žestoku ofanzivu i nakon akcije Fabregasa i Islama Slimanija, Alžircu nije bilo teško da savlada Salana u 56. minutu stigao do izjednačenja, da bi veliku radost najvećem delu navijača doneo Keita Balde u samom finišu meča.