22:10

Zanimljivi mečevi u okviru Lige 1.

twitter.com
twitter.com

Anže je dočekao Amijen, bio je to jedan ujednačen meč, a domaći su imali i veliku šansu da stignu do sva tri boda. Ipak, Lopez je promašio penal u 82. minutu utakmice.

Sent Etjen je rasturio Kaen i to u gostima.

Bilo je ukupno 0:5 (0:3), a Subotić je odigrao svih 90 minuta za pobednički tim.

Hamuma je doveo domaćina u prednost u 4. minutu, da bi do kraja poluvremena Berić i Nordin uspeli da povise na 0:3. Na samom kraju utakmice još dva gola u mreži domaćina, strelci su bili Gezali i Vada.

Gengan je na svom terenu dočekao Dižon, a na kraju je bilo 1:0 u korist domaćina. Jedini gol na meču viđen je pred sam kraj, u 86. minutu, tada je Blas bio strelac iz penala.

Nim je na svom terenu dočekao Strazbur, gubili su sa 0:2, a na kraju bez pobednika.

Motiba je doveo goste u prednost u 9. minutu, da bi Fofana povisio u 53. Ipak, Liboti u 66. i Savanije u 1. minutu nadoknade spašavaju domaćina poraza.