twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Meca slavili su kod kuće protiv Sent Etjena sa 3:1 (1:0).

Poveli su u 44. minutu, strelac je bio Ngete, na asistenciju Dijaloa.

Gosti su dodali gas u nastavku, samo da bi još jednom kapitulirali, igrao se 63. minut kada su Ngete i Dijalo zamenili uloge, potonji matira Rufijea za 2:0.

Samo sedam minuta kasnije, Ngete izrasta u heroja domaćeg sastava, Pažo krade loptu gostima i dostavlja je do svog napadača, koji matira čuvara mreže Sent Etjena po drugi put za 3:0 u korist Meca.

Sve što je Sent Etjen uspeo da uradi je da postigne počasni gol u 89. minutu, kada je Hamuma obišao golmana domaćeg sastava, nakon odlične duge lopte Mvile.

Gosti su imali više loptu u nogama, imali su čak sedam šuteva više, ali je blistao i golman Meca Oukidja sa čak šest odbrana.

Mec je nakon šestog trijumfa u sezoni na 16. mestu na tabeli, dok je Sent Etjen odmah iznad sa dva boda više.