Liga 1 - Ristić slavio protiv Mitrovića u spektaklu od sedam golova!

twitter.com
twitter.com

Dižon - Lens 0:1

Lens je konačno prekinuo seriju bez pobede.

Gosti su uspeli da slave minimalnim rezultatom zahvaljujući golu Kalimuenda u 23. minutu.

Dižon je pretio u drugom delu igre, Raciopi je bio spreman za izazove - golman Lensa je odbranuo pokušaje Baldea i Sotoce.

Monpelje - Strazbur 4:3

Čak sedam golova smo videli na duelu u Monpeljeu, šest od toga u prvom delu igre.

Mendeš i Delor su doneli prednost od 2:0 u prvih 13 minuta za domaće. Usledila su dva penala za goste, prvi u 22. pogađa Lala, Dialo je takođe bio precizan sa kreča 26. minuta.

Delor vraća prednost domaćima u 31. minutu, ali Ažorkje izjednačuje na 3:3 u 45. minutu.

Ipak u drugom delu igre smo videli tek jedan gol, onaj za domaće - tri boda za Monpelje donosi Laborde golom u 68. minutu.

Ristić je odigrao svih devedeset minuta u postavi Monpeljea.

Rems - Nim 0:1

Rajković nije nastupio večeras, njegovu poziciju je popunio Diuf, ali domaćin je ipak doživeo prevoz.

Nim je došao do važnih bodova zahvaljujući penalu u 62. minutu, Ripart je bio precizan.