20:49

Domaćini nastavili odličnu seriju, bez poraza su ove godine u Ligi 1.

twitter.com
twitter.com

Pretposlednja utakmica 25. kola francuske lige donela lepe golove i sigurnu pobedu domaćina. Rems nastavlja da hita ka Ligi Evrope, pobeđen je Ren sa 2:0, domaći ne znaju za poraz već osam mečeva u Ligi 1.

Sve je odlično počelo za domaći tim, već u trećem minutu prelepu akciju svoga tima kruniše Bulej Dia i postiže svoj drugi gol ove sezone za Rems.

Do kraja prvog perioda igre imali su domaćini još par prilika da udvostruče svoje vođstvo, dok sa druge strane kog gostiju je bio najagilniji Hatem Ben Arfa ali bez rezultata.

Drugo poluvreme isto počinje blagom inicijativom domaćina da bi konačno uspeli da postignu i drugi gol.

Ovom pobedom od 2:0 Rems se penje na poziciju sedam dok Ren pada na jedanaesto mesto.

Kolo se zatvara susretom od 21 čas, gde će Sent Etjen ugostiti vodeći PSŽ.