nedelja 01.03.2020.
19:01

Zanimljiv meč francuskog šampionata.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

U 27. kolu francuske Lige 1, fudbaleri Bordoa remizirali su kod kuće sa Nicom rezultatom 1:1.

Domaćin je prvi stigao do vođstva nakon kontre u 21. minutu, nakon dodavanja Bašića Nikolas De Previl je lako savladao golmana u situaciji "jedan na jedan".

Usledila je terenska inicijativa gostiju koji su nakon toga pretili ne samo u prvom, već i u drugom poluvremenu što ih je i dovelo do izjednačenja.

Igrao se 57. minut kada je Vag centrirao ka Adama Onou koji je sjajno zahvatio loptu i "makazicama" savladao nemoćnog Kostila.

Imali su Žirondinci još dve prilike da ponovo stignu do vođstva, De Previl je čak pogodio i stativu, ali promene rezultata nije bilo.

Srpski internacionalac Vukašin Jovanović igrao je za Bordo od 28. minuta kada je ušao u igru umesto Pabla