Liga 1 - Rajković odbranio penal i uzeo meru vicešampionu, Nica "iz keca u dvojku"!

nedelja 01.09.2019.
16:59

Sjajna partija reprezentativca Srbije.

twitter.com
twitter.com

U terminu od 15 sati danas su odigrane dve utakmice četvrtog kola francuske Lige 1.

Rem je na domaćem terenu uspeo da savlada aktuelnog vicešampiona Lil sa 2:0, a na golu Rema stajao je reprezentativac Srbije Predrag Rajković.

Poveo je domaćin u 73. minutu kada je Musa Dumbija iskoristio dosuđeni penal, a svaku dilemi oko pitanja pobednika rešio je Remi Odan u prvom minutu nadoknade vremena. Posao Remu olakšao je Jaziki koji je zaradio isključenje na početku drugog dela igre.

Nica je slavila na gostovanju u Renu sa 2:1 i to nakon preokreta.

Domaćin je poveo u 25. minutu kada se Benitez nije najbolje snašao nakon kornera, ali je klub sa Azurne obale golovima Siprijena sa penala u 63. Kolija u prvom minutu nadoknade vremena stigli do sva tri boda.