Liga 1 - Radonjiću minuti, Marseju poraz u Emijenu!

Počelo je deveto kolo francuskog prvenstva.

twitter.com
twitter.com

Domaćini slavili ubedljivo sa 3:1 protiv gosta iz Marseja.

Domaći su poveli vrlo brzo, Alesami koristi odličnu asistenciju Kakute, golman Marseja ipak nije uspeo da spreči šut Norvežanina u jedanaestom minutu.

Samo desetak minuta kasnije Dario Benedeto postiže peti gol u Ligi 1, Argentinac je bio nezaustavljiv u 23. minutu.

Ipak tik pred odlazak na pauzu, Žirasi vraća Emijen u vođstvo golom iz penala u 41. minutu.

U nastavku meča Žirasi je imao priliku da overi pobedu domaćina, ali je Mandanda odlično reagovao. Na drugoj strani svoje šanse su propustili Benedeto, ali i Radonjić u samoj završnici meča.

Emijen overava svoju pobedu preko Mendoze u 92. minutu i postavlja konačnih 3:1.

Marsej već četiri kola ne zna za pobedu dok se Emijen penje na jedanaesto mesto sa jedanaest osvojenih bodova.

Nemanja Radonjić je odigrao ceo meč za goste iz Marseja.