Liga 1 - Radonjiću deset minuta, Marsej okrenuo Lil!

Autor: Stefan Matić
nedelja 16.02.2020.
23:11

Vicešampion nije uspeo da zadrži vođstvo.

Sva tri gola viđena u drugom delu igre, "doge" i drugi put ove seozne izgubile od Marseja (2:1).

Pretio je Lil u prvom delu igre preko Osimhena i Remija, ali Mandanda je u oba navrata odlično reagovao.

Lil šest minuta po povratku sa pauze stiže do vođstva, ovog puta Osimhen dosta precizniji i postiže gol za domaće.

Njegov partner iz napada Remi postiže gol za 2:0 samo šest minuta kasnije, ali gol Francuza je ubrzo i poništen zbog ofsajda.

Ubrzo posle toga Marsej dobija penal, ali Majk Manjan odlično čita i brani udarac sa kreča.

Ipak odlični golman nije mogao protiv svojih, Mandava postiže autogol za 1:1 u 66. minutu. Preokret gostiju overava Benedeto samo tri minuta kasnije. Ofanzivac sjajno koristi asistenciju Žermana za 2:1.

Nemanja Radonjić je ušao u 83. minutu igre.